Zpravodajství

Belovo remizovalo se sešívanými

23.11.2014 11:29
Bod na domácím hřišti si připsali hráči FC Belovo. První ovšem skórovali hosté, ve 37. minutě se trefil Semakh. Belovo stihlo vyrovnat v 54. minutě zásluhou Eshui.

Belovo prohrálo s Dobričí 8:3

20.11.2014 17:40
Další prohra našich borců. Tentokrát podlehli Dobriči 8:3. Za Belovo se trefil 2x Jivko Eshua a Georgiu Kuzi.

Debakl od Varny, deklasovala Belovo sedmi góly

17.11.2014 18:48
Neporazitelnost Belova na domácím hříšti skončila, Spartak Varna zde vyhrála 7.0. Blýskl se zejména Böschen, který Belovu nasázel 4 góly. Výhra to byla jasná i v jiných statistikách. Držení míče pro Belovo v prvním polačase bylo 10%, v druhé půli si polepšili na 32%. Do konce sezóny zbývají 3...

Alespoň se nám zvedá sebedůvěra, svěřil se kouč

15.11.2014 18:20
Belovo doma přehrálo Jambol 3:0 ale nic se nemění na tom, že s největší pravděpodobností sestoupí. ,,Alespoň se nám zvedá sebedůvěra.'', svěřil se kouč. ,,Sice je to teprve druhá výhra pod mým velením, ale podruhé za sebou doma, což se cení.'', dodává.