Maglizh - Belovo City 2:4

04.12.2014 17:34
První poločas začali lépe domácí. Už v 7. minutě fauloval hráč Citizens Zlatko Khazan a Maglizh kopal přímý kop. Střela byla však zastavena ve zdi. Ve 20. minutě brankář hostů špatně rozehrál, ale ani z této šance branka nepadla. Zmatky v obraně Belova podtrhla šance domácích ve 24. minutě, při Citizens i tentokrát stálo štěstí. To je opustilo v tu nejhorší možnou chvíli. Minutu před koncem první půle se Andrei Matshi pokusil o nůžky, střela se mu ovšem nepovedla a míč se ke štěstí Maglizhe dostal ke Krumu Razonovi, který už neváhal.

Belovo City ovšem potvrdilo, že umí druhé poločasy. Hned po začátku druhé pětačtyřiceti minutovky zavelel lodivod Citizens k útoku. A hned za 9 minut to přineslo své ovoce. Dienstmann byl na hranici pokutového území podražen a rozhodčí nařídil penaltu. Tu si sám postavil Nemesio Dienstmann a proměnil jí. Od té doby už to bylo jiné Belovo, než v první části. Bylo aktivnější, přesnější a rychlejší. Brejk Jivka Eshui byl zastaven za cenu faulu v pokutovém území a na světě byla druhá penalta. Opět si jí postavil Dienstamann a opět potvrdil, že v takovýchto situacích se neplete. Citizens tak dokonali obrat z 1:0 na 1:2. A i třetí gól padnul po standartní situaci, rohový kop proměnil Gozard Russinov. Tři minuty před koncem přidal už na 1:4 další branku hráč Belova City Jivko Eshua. Andrei Konfino z Maglizhe ještě upravil skóre na 2:4 ale to už byla poslední akce tohoto zápasu.

Citizens tak vyhráli i druhý zápas sezóny, tentokrát 4:2 proti Maglizhi.