Belovo City vyhrálo v Dimovu 6:2, poslední půl hodinu hráli Citizens o deseti

11.12.2014 17:59

,,Bláznivýˇˇ zápas se odehrál v Dimovu. Citizens zde vyhráli 6:2. Hodinu hry ovšem nic nenasvědčovalo tomu, že padne víc jak maximálně dvě branky. V 64. minutě dostal Krassimir Florentin druhou žlutou kartu a odcházel do sprch. První branku dali Domácí, až v 66. minutě se prosadil Gedalia. Tři minuty na to odpověděli hosté, za Citizens se prosadil Russinov. V 74. minutě šli do vedení opět domácí z Dimova zásluhou Luny. I napodruhé Citizens odpověděli, tentokrát skóroval Shaki. Ten se později radoval ještě jednou, stejně jako Shaki. Dvakrát se podařilo vsítit branku i Dienstmannovi.

Dimovo - Belovo  2:6 (0:0)

ŽK: Florentin 27', 64'

Branky: 66. Gedali, 74. Luna - 69. Russinov, 75. Shaki, 76. Dienstmann, 81. Shaki, 87. Dienstmann, 89. Russinov

Diváci: 10397